بلاگ, حسابداری اصناف

نرم افزار حسابداری گوشت و مرغ فروشی

نرم افزار حسابداری گوشت و مرغ فروشی

نرم افزار حسابداری گوشت و مرغ فروشی متناسب با نیاز این نوع فروشگاه‌ها طراحی شده است. نرم افزار حسابداری فروشگاهی به منظور انجام عملیات حسابداری در فروشگاه‌های فرآورده‌های پروتئینی استفاده می‌‌شود و قادر است عملیات مدیریت فروش و حسابداری را در این صنف آسان کند.

این نرم افزار حسابداری مناسب فروشگاه‌های پروتئینی مانند سوپر پروتئینی‌ها و فروشگاه‌های مواد غذایی خام که مواد غذایی آن ها از فراورده‌های لبنی تهیه شده، فروشگاه‌های فروش انواع ماهی و گوشت، قصابی‌های بزرگ و کوچک، فروشگاه‌های فروش انواع سوسیس و کالباس می‌باشد.

این نرم افزار امکانات گسترده‌ای در اختیار صاحبان کسب و کارها قرار می‌دهد و قادر است تمام نیازهای مربوط به حسابداری و خرید و فروش را تامین کند.

در نرم افزارهای حسابداری مخصوص فرآورده‌های پروتئینی می‌توان اطلاعات و مشخصات جامع از انواع کالا و اطلاعاتی در مورد مشتریان را در سیستم وارد کرد تا چاپ و نصب بارکد کالاها و ثبت آنها، عملیات فروش با سرعت بیشتری انجام شود. با مکانیزه‌سازی امور فروشگاه‌ها می‌توان حسابداری و تعاملات مالی را با سرعت و دقت بیشتری انجام داد.

نرم افزار حسابداری گوشت و مرغ فروشی

امکانات نرم افزار حسابداری گوشت و مرغ فروشی

از مهم ترین امکانات نرم افزار حسابداری گوشت و مرغ فروشی می‌‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عملیات خرید و فروش و انبار
 • عملیات مالی و گردش چک و بانک
 • صدور فاکتورهای امانی و ضایعات و پیش فاکتور
 • تهیه پرینت فاکتور
 • بارکد تجميعی
 • اعلام سررسید چک‌ها به صورت اتوماتیک
 • تعریف کالا
 • تک فروشی و فروش فوری
 • گزارش فاکتور و گزارش آماری
 • حواله بین انبار
 • نمایش ریز کالاها و چک ها
 • ثبت کردن هزینه در فاکتور و اعلام سررسید مهلت تسویه فاکتور به صورت اتوماتیک
 • چاپ کردن بارکد و متصل شدن به دستگاه نمایشگر مشتریان
 • ارسال پیامک مانند تخفیفات، پیام‌های تبریک و تبلیغاتی
 • صدور گزارش فصلی فاکتور
 • سود ناویژه کالا ها
 • و …

این نرم افزار متناسب با صنف گوشت پروتئین طراحی شده است تا تغییر و چاپ فاکتور ها و ثبت آن‌ها، امکانات کاربردی و مدیریت عملیات بانکی را برعهده بگیرند و نیاز این اصناف را تامین کند. البته این نرم افزارها ظاهری زیبا و عملکردی آسان و راحت دارند.

نرم افزار حسابداری گوشت و مرغ فروشی

ویژگیهای نرم افزار حسابداری گوشت و مرغ فروشی

انجام معاملات دستی می‌تواند مستعد بروز خطا باشد به همین دلیل استفاده از نرم افزار حسابداری برای حذف خطای انسانی در هنگام محاسبه ضروری است. عملیات محاسبه دستی یک عملیات پیچیده و خسته کننده و زمان بر است.

نرم افزار حسابداری گوشت و مرغ فروشی قادر به به‌روز نگه داشتن سوابق موجودی کالاها بوده و می‌‌تواند هر چند وقت یک بار قیمت اجناس را مشخص کند.

اگر بخواهید این کارها را به صورت دستی محاسبه کنید علاوه بر اینکه زمان زیادی صرف می‌شود، ممکن است مشکلات زیادی در روند و فرآیند کار برای شما پیش آید. بنابراین می‌توان یکی از ویژگی‌های نرم افزار حسابداری فروشگاه فرآورده‌های پروتئینی را صرفه‌جویی در زمان دانست.

نوشتن فاکتور برای فروشگاه‌های فرآورده‌های پروتئینی یک کار زمان‌بر و خسته کننده است، زیرا در طول زمان خریداران زیادی وارد فروشگاه می‌شوند، بنابراین نوشتن فاکتور خرید همه آنها مشکل است.

نرم افزار حسابداری آسان مکسوس می‌‌تواند به صورت اتوماتیک فاکتور تولید کند تا دیگر نیازی به نوشتن دستی اطلاعات فاکتور نباشد.

اهمیت داشتن نرم افزار حسابداری

دلایل زیادی وجود دارد تا شما از نرم افزار حسابداری فروشگاه فرآورده‌های پروتئینی استفاده کنید. در واقع با نصب این نرم افزار کار خود را راحت تر می‌کنید، زیرا عملیات موجودی گرفتن از کالا و انبار، عملیات حسابداری و … برای شما سریع تر و دقیق تر انجام می‌شود. اگر هنوز با این سوال مواجه هستید که چرا باید از نرم افزار حسابداری استفاده کنیم، اینجا کلیک کنید.

مدیریت درست حسابداری فروشگاه‌های فرآورده‌های پروتئینی اهمیت زیادی دارد. نرم افزار حسابداری مناسب باعث رونق کسب و کار شما می‌شود، زیرا شما شیوه درست مدیریت حسابداری را در پیش می‌گیرید.

از دلایل استفاده از نرم افزار حسابداری گوشت و مرغ فروشی، دقت در ثبت اطلاعات است. شما باید سوابق موجودی کالاها و صندوق را با دقت و به درستی ثبت کنید، زیرا این اطلاعات اهمیت زیادی در پیشرفت کار شما دارند.

فروشگاه گوشت فروشی

نرم افزار حسابداری گوشت و مرغ فروشی

با استفاده از این نرم افزار می‌توانید داده‌های مالی دقیقی از فروشگاه خود بدست آورید. یکی از بهترین کارها برای حذف اشتباهات در هنگام محاسبه و حسابداری استفاده از یک نرم افزار مناسب صنف و مشاغل شما است.

یک نرم افزار حسابداری کارآمد می‌تواند امور حسابداری را به صورت دقیق و با سرعت بالا انجام دهد تا دیگر تیم حسابداری شما مجبور نباشند زمان زیادی را برای بررسی امور مالیاتی فروشگاه شما بگذارند.

امکانات تخصصی نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری گوشت و مرغ فروشی امکان اتصال به ترازوی دیجیتال را فراهم می‌کند. همچنین در ترازوی دیجیتال می‌توان از سیستم تجمیع بارکدها استفاده کرد.

منو بر اساس دسته‌بندی های دلخواه تعریف می‌شود. در این نرم افزارهای پیشرفته حسابداری فرمول تولید و کسر مواد به صورت اتوماتیک تعریف می‌شود.

این نرم افزار می‌تواند فاکتور تک فروشی تهیه کند. نرم افزار حسابداری مناسب فرآورده‌های پروتئینی دارای سیستمی برای ثبت سفارش مشتریان هستند و نقطه سفارش کالا را تعیین می‌نماید‌.

نرم افزار حسابداری گوشت و مرغ فروشی

نرم افزار حسابداری گوشت و مرغ فروشی

عملکرد ترازوی دیجیتال این نوع نرم افزارهای حسابداری به این صورت است که وزن از ترازو به صورت مستقیم خوانده می‌شود و در فاکتورهای تک فروشی نمایش داده می‌‌شود.

نرم افزار حسابداری فروشگاه فرآورده‌های پروتئینی به منظور آسانی کار به سخت افزارهای فروشگاهی متصل می‌شوند. این نرم افزارها مختص مشاغل فروش فرآورده‌های پروتئینی تولید شده‌اند و دارای امکانات مختلفی از جمله عملیات انبار و کالا، حسابداری دقیق و … متناسب با قوانین مالیاتی صنف فروش فرآورده‌های پروتئینی هستند.

خرید نرم افزار حسابداری گوشت و مرغ فروشی

نرم افزار حسابداری مکسوس یکی از نرم افزارهای مناسب برای صنف گوشت و مرغ و به صورت کلی فرآورده های پروتئینی است. نرم افزار حسابداری مکسوس مورد استقبال کسب و کارهای زیادی در حوزه گوشت و مرغ فروشی قرار گرفته است.

برای خرید نرم افزار حسابداری گوشت و مرغ فروشی می‌توانید به صفحه فروش نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس مراجعه کنید و یا با پشتیبانی در تماس باشید. برای اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار فروشگاهی مکسوس، اینجا کلیک کنید.

دانلود رایگان نسخه دمو نرم افزار حسابداری

دانلود رایگان نسخه دمو نرم افزار حسابداری

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید