باشگاه مشتریان مکسوس

01

تبدیل مشتری گذری به دائم

ادامه
02

تعریف بسته های امتیازی اختصاصی و ویژه

ادامه
03

سازگاری کامل با حسابداری مکسوس

ادامه
04

اتصال به سامانه پیامک مکسوس

ادامه
05

قرعه کشی مشتریان با امتیازهای مختلف

ادامه
06

حذف امتیازهای غیرفعال دربازه زمانی

ادامه

نرم افزار وفاداری باشگاه مشتریان مکسوس

نرم افزار باشگاه مشتریان یکی از روش های نوین افزایش وفاداری مشتریان و افزایش فروش می باشد. راه اندازی باشگاه مشتریان توسط مکسوس بسیار آسان و سریع می باشد.

اگر به دنبال بهترین نرم افزار باشگاه مشتریان هستید، مکسوس می تواند گزینه مناسبی برای کسب و کار شما باشد. نرم افزار حسابداری مکسوس دارای یک منوی اختصاصی برای باشگاه می باشد. علاوه بر آن، نرم افزار باشگاه قابل راه اندازی جداگانه از نرم افزار حسابداری نیز می باشد. 

تبدیل مشتری گذری به دائم

یکی از اثرگذارترین روش های فروش، تبدیل مشتری گذری به دائم می باشد. نرم افزار باشگاه مشتریان مکسوس با فراهم آوردن اسباب افزایش وفاداری، در مشتریان برای خرید در آینده ایجاد انگیزه می نماید.

به شکلی که مشتری که یکبار از مجموعه خرید انجام می دهد، دارای امتیاز ارزش افزوده ای می شود که در کارت باشگاه وی ذخیره می شود.

این مشتری می تواند در خریدهای بعدی بدون چانه زنی از تخفیف خود استفاده نماید. به این ترتیب، اعضای باشگاه مشتریان همواره از تخفیف برخوردار خواهد شد.

اسکرین شات باشگاه مشتریان مکسوس

تعریف بسته های امتیاز باشگاه مشتریان

نحوه امتیازدهی به مشتریان به عنوان اصلی ترین آیتم نرم افزار باشگاه مشتریان مطرح می باشد. این بخش در نرم افزار باشگاه مشتریان مکسوس انعطاف پذیر می باشد.

به گونه ای که می توانید بسته های امتیازی مدنظر خود را به صورت سفارشی تعریف نمایید. همچنین در زمان ها و مناسبت های مختلف مانند عید نوروز یا دیگر زمان ها، با توجه به پرفروش بودن یا کم فروش بودن آن زمان، بسته های متفاوتی تعریف نمایید.

سازگاری کامل نرم افزار باشگاه مشتریان با حسابداری مکسوس

نرم افزار باشگاه مشتریان دارای یک منوی اختصاصی داخل نرم افزار حسابداری فروشگاهی و نرم افزار حسابداری رستورانی مکسوس می باشد. همچنین نرم افزار باشگاه مشتریان مکسوس به صورت یک نرم افزار مستقل نیز قابل راه اندازی می باشد.

در صورتی که از نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس یا نرم افزار حسابداری رستورانی مکسوس هم استفاده می کنید، می توانید ثبت نام اعضایی باشگاه را هم از داخل حسابداری مکسوس انجام دهید.

همچنین با ثبت فاکتور فروش برای مشتری، نرم افزار حسابداری مکسوس به صورت خودکار امتیاز باشگاه مشتری را نیز حساب کرده و به حساب وی واریز می نماید. همچنین آیتم استفاده از امتیاز مشتری نیز داخل نرم افزار حسابداری مکسوس در دسترس می باشد.

بنابرین شما از تنها از داخل نرم افزار حسابداری مکسوس می توانید از امکانات هر دو نرم افزار باشگاه و حسابداری استفاده نمایید. با این امکانات کاربری نرم افزار باشگاه مشتریان بسیار دقیق و آسان خواهد بود.

اتصال به سامانه پیامک مکسوس

نرم افزار باشگاه مشتریان مکسوس دارای قابلیت اتصال به سامانه پیامک مکسوس و ارسال پیامک به مشتریان می باشد.

از جمله این پیامک ها، پیامک عضویت در باشگاه مشتریان، پیامک دریافت امتیاز و استفاده از امتیاز، ارسال پیامک اتوماتیک تولد مشتریان می باشند.

ارسال پیامک تولد مشتریان و سالگرد ازدواج مشتری، خودکار بوده و فعال کردن تیک این آیتم از بخش تنظیمات، به صورت اتوماتیک هر روز برای مشتریانی که روز تولد یا سالگرد ازدواجشان می باشد، ارسال می شود.

امکان قرعه کشی بین مشتریان دارای بازه امتیازی خاص

توسط نرم افزار باشگاه مشتریان مکسوس می توانید قرعه کشی چندگانه انجام دهید.

به این ترتیب که مثلا یک قرعه کشی بین افرادی که امتیاز آنها بین 100 تا 200 امتیاز می باشد انجام دهید. همچنین یک قرعه کشی بین مشتریانی که امتیاز آنها بین 200 تا 300 امتیاز است.

همچنین می توانید یه قرعه کشی بین مشتریانی که امتیاز آنها بالای 300 امتیاز می باشد انجام دهید. ارزش جایزه هر قرعه کشی می تواند متفاوت باشد و به این ترتیب می توانید مشتریان خود را به حفظ امتیازات خود تشویق نمایید.

حذف امتیازهای غیرفعال مشتری پس از زمان مشخص

اعتبار امتیازاتی که مشتری دریافت می کند، می بایست زمان دار باشد. به گونه ای که پس از عدم مراجعه در زمانی مشخص(مثلا شش ماه)، امتیازات وی حذف شوند.

به این ترتیب مشتری جهت استفاده از امتیازات کسب شده، می بایست حداکثر در زمان مشخص شده، مراجعه نموده و خرید دیگری انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید