بلاگ

نرم افزار فروشگاهی رایگان بدون محدودیت زمانی

نرم افزار فروشگاهی رایگان

نرم افزار فروشگاهی رایگان بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای به صورت کاملا رایگان در دسترس افرادی که به این برنامه احتیاج دارند قرار می‌گیرد.

در زمان گذشته حسابداری مغازه‌ها کار بسیار سختی بود؛ چرا که همه اموری که مربوط به حسابداری است باید توسط حسابدار به خوبی انجام می‌گرفت. در این صورت امکان ایجاد اشتباه سهوی در کارهای فرد وجود داشت. زیرا کار حسابداری بسیار سخت، وقت‌گیر و پیچیده است.

نرم افزار فروشگاهی رایگان کاربرد بسیار آسانی دارد. در واقع این برنامه طراحی شده تا افراد دارای فروشگاه و یا کسب و کار بتوانند به آسانی با آن کار کنند.

علاوه بر این شما باید بدانید که نرم افزار فروشگاهی که امروز مورد توجه خاص و عام قرار گرفته، ویژگی‌های منحصر به فرد و مزایای بیشماری دارد که در ادامه به معرفی تک تک آنها به اختصار خواهیم پرداخت.

ویژگی‌های نرم افزار فروشگاهی

یکی از مهمترین ویژگی‌های نرم افزارهای فروشگاهی این است که این برنامه‌ها قابلیت آپدیت شدن را دارند. یعنی در زمان معین به‌روزرسانی می‌شوند و مطابق با تکنولوژی روز پیش می‌روند.

علاوه بر این باید ذکر کنیم که نرم افزار فروشگاهی به امور دریافت و پرداخت به صورت دقیق رسیدگی می‌کند. همانطور که می‌دانید این نرم افزارها حرفه‌ای هستند و خطایی در کارشان به وجود نمی‌آید.

نرم افزار فروشگاهی رایگان به حساب و کتاب حقوق و دستمزد کارکنان فروشگاه نیز می‌‌پردازد. این نرم افزار کاملاً جامع است و کلیه این امکانات را در اختیار حسابدار قرار می‌‌دهد.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان

البته نرم افزار فروشگاهی ویژگی‌های منحصر به فرد دیگری را هم دارا است. مثلاً هزینه‌های ثابت و هزینه‌های متغیر کسب و کار را طبقه بندی می‌کند. البته این محصول کاربری بسیار آسانی دارد و به همین جهت افرادی که با آن کار می‌‌کنند، نیاز به دانش کامپیوتری حرفه‌ای ندارند.

نرم افزار فروشگاهی رایگان سرعت بالایی دارد. به همین جهت موجب صرفه جویی در زمان کارمندان و مشتریان می‌ شود و سرعت اجرایی بسیار بالایی دارد. این برنامه با سخت‌افزارهای ترازوها، بارکدخوان، مانیتورهای لمسی و حتی کارتخوان‌های بانکی و چاپگرها سازگاری دارد. همانطور که مشاهده کردید نرم افزار حسابداری کاربرد متفاوتی دارد و به همین جهت جز پرطرفدارترین نرم افزارها به حساب می‌آید.

یک نرم افزار حسابداری خوب چه مزایایی دارد؟

نرم افزار فروشگاهی رایگان مزایای بسیار زیادی برای مصرف‌ کنندگان به همراه دارد. همانطور که می دانید یکی از مهمترین نکاتی که قبل از انتخاب یک نرم افزار برای فروشگاه خود باید به آن توجه کنید، این است که نرم افزار فروشگاهی امکان ثبت موجودی‌های انبار را دارد. چرا که این موضوع از اهمیت بسیار بالایی بهره‌مند است.

 همانطور که می‌دانید مدیران همواره باید از موجودی‌های کالاها در انبار اطلاعات دقیقی داشته باشند.

نرم افزار حسابداری رایگان این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید حساب‌های دریافتی را مدیریت کنید. علاوه بر این باید توجه داشته باشید که این نرم افزار به حساب‌های بانکی و کارت‌های اعتباری برای سرعت بخشیدن به روند خرید مشتریان متصل می‌شود و شما عزیزان می‌توانید با استفاده از این نرم افزارها معاملات را از طریق موسسه مالی و یا بانک پرداخت کنید.‌

نرم افزار فروشگاهی رایگان همچنین به مشتریان این امکان را می‌‌دهند تا بتوانند مبلغ مورد نظر را به صورت آنلاین پرداخت کنند. در واقع این کار باعث صرفه‌جویی در تایم مشتریان می‌شود و دیگر زمانشان را در صف‌های پرداخت کالاهایی که خریداری کرده‌اند هدر نمی‌دهند.

اما از دیگر ویژگی‌های نرم افزار حسابداری می‌توانیم به این موضوع اشاره کنیم که این نرم افزارها سود و زیانی که از خرید و فروش محصولات به دست می‌آید را حساب می‌کنند.

نرم افزار حسابداری رایگان

مزایای نرم افزار فروشگاهی

نرم افزار فروشگاهی رایگان مزایای بیشماری برای افرادی که از این برنامه استفاده می‌کنند دارد. این مزایا شامل:

  • نرم افزارهای حسابداری که امروزه مد نظر بسیاری از افراد قرار گرفته‌اند، میزان فروش محصولات یک شرکت را محاسبه می‌کنند.
  • این نرم افزار با تمام دستگاه‌های بارکدخوان ارتباط برقرار می‌کنند.
  • نرم افزار فروشگاهی رایگان افزایش قیمت کالاها و یا تغییر قیمت اجناس را به طور کامل ثبت می‌کند.‌
  • یکی از مهم ترین کاربردهای نرم افزار فروشگاهی این است که موجودی انبار را بررسی می‌کند.
  • علاوه بر این نرم افزار فروشگاهی سرعت انجام اموری که مربوط به حسابداری است را افزایش می‌دهد.
  • نرم افزار فروشگاهی به تکمیل فرآیندهایی مانند محاسبه مالیات بر ارزش افزوده و محاسبه پرداختی می‌پردازد.
  • نرم افزار فروشگاهی برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک مناسب است به این معنی که کسب و کارهای خود هم می‌‌توانند از این نرم افزار استفاده کنند.

نرم افزار فروشگاهی رایگان

دانلود رایگان نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس این امکان را دارد که به صورت دمو و کاملا رایگان آن را دانلود و استفاده نمایید. نسخه دمو نرم افزار حسابداری هیچگونه محدودیت زمانی ندارد و می‌توانید با امکانات آن آشنا شوید.


دانلود رایگان نرم افزار حسابداری

جمع بندی

نرم افزار فروشگاهی رایگان قابلیت‌های بسیار زیادی دارد که منجر شده تا مد نظر اکثر صاحبان فروشگاه‌ها قرار بگیرد. این نرم افزار به صورت رایگان در دسترس این افراد قرار می‌‌گیرد و امکانات زیادی با خود به همراه دارد.

در واقع امروزه دیگر از روش‌های قدیمی برای حساب و کتاب در فروشگاه‌های بزرگ استفاده نمی‌کنند. چرا که در این فروشگاه‌ها به علت اینکه حجم خرید و فروش محصولات و کالاها بسیار زیاد شده اهمیت استفاده از این نرم افزار ها بیشتر شده است.

نرم افزار فروشگاهی رایگان

نرم افزار فروشگاهی رایگان امکان ثبت تمام امور مربوط به حسابداری را دارد. به همین علت از سوء استفاده مالی جلوگیری می‌کند. زیرا مدیران به طور مستقیم از سیستم‌های خود می‌توانند تمام اطلاعات مربوط به حسابداری فروشگاه‌ها را در دسترس داشته باشند و در هر زمان که بخواهند آن را چک کنند.

شما می‌توانید با استفاده از نرم افزار فروشگاهی هدفمند باشید و تمام حساب و کتاب‌های فروشگاه خود را مطابق با برنامه انجام دهید تا هیچ خطایی در آن به وجود نیاید.

در صورتی که سوالی در زمینه نرم افزار حسابداری رایگان داشتید می‌توانید در قسمت نظرات مطرح کنید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید